FC Barcelona – Villarreal CF

hodnotenie hráčov

zdroj: twitter-fc barcelona.com

ter Stegen: -

Opakujem z posledného hodnotenia: Nie je čo hodnotiť. Nemal ani jeden zákrok. Nič neprešlo na bránu. Iba rozohrával a potom dlhé minúty stál a stál.


Koundé: 8

Z obrannej štvorice najlepší. Sústredený a dôrazný. Dostatočne rýchly a predvídavý. Presná rozohrávka.


Alonso: 6

Jeden súboj vzadu prehral a posunul tak súpera do náznaku šance. Ale inak pokojne rozohrával a strážil priestor. Bez výraznej stopy v zápase, také solídne, na slušnej úrovni.


Roberto: 6

Robil to, čo robiť mal. Snažil sa pracovať smerom dopredu a ponúkať sa do kombinácie. Občas to vyšlo, občas nie. Pozične to bolo priemerné, miestami sa pozabudol mimo a nechal za sebou otvorenú diaľnicu. Priemerné.


Alba: 8

Výborný smerom dopredu. Aktívny pohyb, zaujímavé nápady pri vysúvaní spoluhráčov. Vzadu vďaka predvídavosti v podstate bez práce. Dobrá a presná kombinácia, slušná ponuková činnosť.


Gavi: 9

Vynikajúci výkon. Bojovný. Obrovské nasadenie a dohrávanie súbojov v rámci pravidiel, občas aj s taktickým faulom. Perfektný pohyb, perfektný súboj. Pracovitá mašina, nezastaviteľný.

zdroj: twitter-fc barcelona.com

Pedri: 7

Vidieť ho bolo, cítiť ho bolo tiež. Hoci menej ako obvykle. Pracoval tvrdo počas celého stretnutia. Chýbala trochu väčšia ľahkosť vo finálnej a predfinálnej fáze. Občas nepresnosť v kombinácii.


De Jong: 10

Najlepší hráč na hracej ploche. Ak by sa dokázal presadiť strelecky, dostal by bodov ešte viac, aj keď to nie je možné matematicky. Bol všade, vyhrával súboje, fantasticky vyvážal loptu. Presný v práci s priestorom, dôsledný v zakladaní akcií. Absolútne dokonalé predstavenie.

zdroj: twitter-fc barcelona.com

Lewa: 10

Bez debaty gólový hráč. Dve šance, dva góly. So suverenitou a pokojom. Ľahko, elegantne, nechytateľne. Pomoc v obrane, prenášanie hry, ponuka do kombinácie. Lahôdka.

zdroj: twitter-fc barcelona.com

Ferran: 8

Obrovské penzum práce pri atakovaní protivníka. Výborný návrat do obrany. Snaha o nábehy za obrannú líniu hostí. Snaha o kolmú hru. Vynikajúca akcia pred tretím gólom. Veľmi dobrý výkon, spokojnosť.


Fati: 7

Snaha, snaha, snaha. Nič iné nepomôže vrátiť sa na hernú úroveň spred zranenia. A hráč sa snažil a snažil a snažil. Zakončoval, kombinoval, hraj na jeden-dva dotyky. Odpustil si komplikované riešenia a začal hrať jednoduchšie. Odmenou bol gól po krkolomnom zakončení do tyče a následnej skvelej rýchlej reakcii. Nádejné.


striedajúci hráči

Bellerín: 6

Pomohol upokojiť hru, hoci už bola pomerne pokojná. Dobre kombinoval vzadu pri vymaňovaní sa spod tlaku súpera.


Dembélé: 6

V pokojnej fáze zápasu som asi čakal trochu väčší vietor. Viac energie. Na rozdiel od FdJ ešte neprišiel na rozdiel medzi dvomi hernými činnosťami. Lebo VOZIŤ loptu a VYVÁŽAŤ loptu je rozdiel.


Raphinha: 6

Obrovské nasadenie, výborná obrana v útočnej polovici ihriska. Snaha o kombináciu a nábehy. Lepší ako kolega na opačnej strane, ale nie až o toľko, aby mal bodové hodnotenie vyššie. To by dostal až po premenení stopercentnej šance pred koncom zápasu.


Busquets: 6

Kapitán prišiel cielene spomaliť hru a to sa podarilo. Pokojne podržal loptu a rozohral ju do bezpečného priestoru.


Piqué: 6

Poradil si s prvou reakciou nespokojných fanúšikov a podal zodpovedný výkon. V pokoji vyhrával súboje a pomohol udržať aj na konci čisté konto nášho brankára.tréner


Xavi: 8

Výborná reakcia na predchádzajúce výsledky a výkony. Mierna obmena základnej zostavy, hoci na kľúčových pozíciách. Hráči, ktorí dostali šancu, sa do hry zahryzli poriadne a bolo to cítiť. Trochu ma mrzí, že si viac za rozhodnutého stavu neoddýchol Pedri a Gavi, hrať až do konca nemuseli vzhľadom na ich zápasovú vyťaženosť. Ale tréner snáď vie, čo robí.


Priemerná známka: 7,37


FC BARCELONA TOP: FdJ + Gavi + Lewa

FC BARCELONA TROP: -


Peter Maďar

megabarca.sk