Vianoce 2020 – čím budú iné!


Milí fanúškovia, milí socios a milí čitatelia,


virtuálne sme sa tu stretli, aby sme spoločne privítali Vianoce a kúzlo, ktoré s nimi prichádza. Porozprávam vám o Vianociach, o Vianociach v kovide.


pinterestjpeg

zdroj: pinterest.com


Tento rok bol náročný, akoby všetko zastavilo a zrýchlilo naraz. Avšak dnes akoby kovid ani nebol, akoby niekam zmizol. Prichádza čas Vianoc a s ním aj radosť do našich sŕdc. Nech vonku bude čokoľvek, na Vianoce by sme mali byť spolu, mali by sme sa spolu radovať.


Takže sa pýtam: budú tieto Vianoce iné? Áno, budú. Ale budú horšie? Nemyslím si. Spolu s Vianocami prichádza oveľa viac, ako len darčeky, omnoho viac. Prichádza obdobie v roku, kedy si ľudia navzájom pomáhajú, navzájom sa zabávajú a užívajú si nádherný čas Vianoc. Všetci sa spolu stretnú pri veľkej večeri, kde ich obklopuje nádherná vôňa vyprážaného kapra, čerstvo pripraveného šalátu a chrumkavých medovníčkov.


pinterest 2jpeg

zdroj: pinterest.com


Takže na koniec by som sa chcel poďakovať každému z vás za to, že ste si moje želanie prečítali a pridali ste sa ku mne, aby sme spolu oslávili príchod Vianoc.


Už mi nezostáva nič iné, ako:

PRAJEM PEKNÉ VIANOCE!


Andrej PetrovičA ku krásnemu želanie sa pripája aj MEGABARCA.SK. Každému svojmu čitateľovi želáme zdravie, zdravie a zdravie.

Šťastné a veselé!