maxresdefaultjpg


CÁDIZ CF - FC BARCELONA


imagesjpegfc-barcelona-2021-22-homejpg

Bleskovo prichádza ďalšie kolo ligy. Ako keby sme mali dostať ďalšiu šancu na reparát a na napravenie si povesti čo najskôr. Veď od pondelkovej pohromy ubehne do štvrtkového neskorého večera len pár hodín. A to v nedeľu nastúpime na svojom štadióne opäť. Zbesilé tempo, náročné cestovanie, zranenia. Depresívne myšlienky sa striedajú s náznakmi viery v zlepšenie. Ale bude to tak naozaj? Dokážeme sa otriasť a dokázať opodstatnenosť pomenovania veľkoklub?

Cestujeme do mesta Cádiz k súperovi, ktorý nás v minulej sezóne absolútne šokujúco porazil doma 2-1. A u nás dokázal uhrať rovnako šokujúcu remízu 1-1. A to sme boli podľa mien v úplne inej kvalite. Lenže na hracej ploche rozhoduje srdce a vôľa, mená len občas. Preto si želám, aby sme začali toto stretnutie tak, ako sme končili to posledné. S obrovskou vôľou vyhrať, s obrovským chcením zvrátiť smerovanie klubu. S pohybom a ponúkaním sa do kombinácií. S maximálnym sústredením sa v prípadných šanciach.

Domáci budú hrýzť, o tom netreba pochybovať. Hráčov majú rýchlych, brániť urputne vedia tiež. Môže to byť úplne pokojne podobný priebeh so zdržiavaním hry, so simulovaním, s odkopávaním lopty. Preto treba úplne jednoznačne streliť rýchly gól, či dva. A tlačiť, napádať, biť sa.

Poďme, Barcelona! Poďme Barça!


3188jpg
zdroj: worldfootball.netPrvá dnešná otázka:

Nabeháme viac kilometrov ako domáci?“


E_wtoYaVIA8fM0_jpeg
zdroj: twitter-fcbarcelona.com


Moja dnešná druhá otázka:

Presadí sa opäť niekto zo stopérov?“Tretia otázka:

Padne v zápase červená karta?“Posledná otázka:

Udržíme konečne čisté konto?“


Nominácia:

E_4gqDkUUA0H-M-jpeg

zdroj: twitter-fcbarcelona.com


Vzájomné zápasy:


Screenshot 2021-09-22 at 13-29-22 Cdiz CF - Barcelona Head to Head Statistics Games Soccer Results 23 09 2021 - Soccer Dapng

Forma:


Cádiz CF

Screenshot 2021-09-22 at 13-27-41 Cdiz CF - Barcelona H2H Comparison and Tendency - Soccer Database Wettpointpng


FC Barcelona

Screenshot 2021-09-22 at 13-28-26 Cdiz CF - Barcelona H2H Comparison and Tendency - Soccer Database Wettpointpng

Ronald Koeman:

"Klub stojí za mnou v procese prestavby. Finančná situácia je prepojená s tou športovou. My ako mužstvo musíme prestavať tím bez veľkých investícií a to vyžaduje čas. Talenty sa môžu stať svetovými hviezdami o niekoľko rokov. Mladí budú mať svoje šance, podobne ako ich mali Xavi či Iniesta, ale vyžaduje sa trpezlivosť. Okrem toho by bolo úspechom udržať sa na vysokej pozícii v La Lige. V Lige Majstrov nemôžete čakať zázraky. Na prehru s Bayernom je potrebné pozerať sa z tejto perspektívy. Mužstvo musí byť podporované, slovami aj skutkami. Viem, že tlač tento proces postrehla, nie je to prvýkrát v histórii, čo sa to deje. V týchto rozhodujúcich časoch počítame s vašou podporou. Zo strany fanúšikov nás veľmi, veľmi teší podpora, ako to bolo v zápase proti Granade. Visca el Barça."Termín zápasu:

Štvrtok, 23/09/2021, 22:00


Štadión:

Estadio Nuevo Mirandilla, Cádiz

105 x 68, kapacita: 25.033


662x372a_16181018estadiojpg

zdroj: cadizcf.com


Zostava FC Barcelona navrhnutá autorom:


ter Stegen

Mingueza, Araújo, Piqué, Dest

de Jong, Busquets, Roberto, Coutinho

Demir, Depay


TIP autora: 0:3


Aký je Tvoj tip?


Aká je Tvoja predstava základnej zostavy?


Visca el Barca!!!Peter Maďar

megabarca.sk