FC_Dynamo_Kyiv_logosvgpng  1011px-Logo_FC_Barcelonasvgpng


DYNAMO KYJEV - FC BARCELONA


Screenshot_2020-11-03 FK Dynamo Kyjev  Wikipdia1png    Screenshot_2020-10-16 FC Barcelona  Wikipdiapng

Víkend za víkendom, týždeň za týždňom. Už za pár dní sú tu ďalšie Vianoce a ďalší koniec roka. Letí to všetko obrovským nezadržateľným tempom. Aj vo futbalovom svete sa strieda zápas za zápasom, domáce súťaže s tými európskymi. Šialené tempo si pomaly začína vyberať svoju daň a zranených futbalistov pribúda v každom klube. Je tomu tak aj v tom našom a tak na zápas Ligy Majstrov do Kyjeva odletela naša výprava bez zranených hráčov a aj bez hráčov najviac vyťažených. Na trávniku teda s určitosťou neuvidíme Piquého, Messiho, Roberta, De Jonga, Umtitiho, či Fatiho. Zranenie a prevencia im v tom zabránili.

V doterajšom priebehu skupinovej fázy sme vyhrali všetky zápasy a tak sme v pokojnej a komfortnej situácii na čele tabuľky. Preto sa priam žiada totálna rotácia. Šancu dostanú hráči hrajúci menej a som veľmi zvedavý, ako s ňou naložia.

Súper je nebezpečný a aj u nás odohral slušný zápas s kopou vypracovaných šancí. Očakávam tuhý boj a veľa gólov. Domáci musia vyhrať, ak nechcú skončiť už v skupinovej fáze, nám sa tak otvorí priestor na brejky.


worldfootballjpg

zdroj: worldfootball.com


FK Dynamo Kyjev (ukr. ФК Динамо Київ) je profesionálny futbalový klub ukrajinskej najvyššej súťaže - Premier ligy. Sídlom klubu je hlavné mesto Ukrajiny - Kyjev. FK Dynamo Kyjev patrí k najúspešnejším mužstvám krajiny. Klub bol založený v roku 1927. Svoje domáce zápasy hráva na Olympijskom štadióne s kapacitou 70 050 divákov, Ligy majstrov hráva a najväčšie šlágre domácej súťaže však absolvuje na Olympijskom štadióne. História je plná úspechov a trofejí, klub je pravidelným účastníkom Ligy Majstrov. 28 domácich titulov a dokonca 2 víťazstvá v Pohári víťazov pohárov (1975, 1986) a 1 výhra v Európskom Superpohári (1975).Vizitka súpera


dynamo vizitkapngPrvá otázka dňa:

„Nastúpi v základe aspoň jeden hráč starší ako 30 rokov?“


marcajpg
zdroj: marca.com


Dnešná druhá otázka:

„Dostane šancu zachytať si Neto?“


goaljpg

zdroj: goal.comOtázka číslo tri:

„Bude hrať na pozícii DM dvojica Pjanić - Puig?“


eurosportjpg
zdroj: eurosport.com


Štvrtá otázka:

„Uhráme aspoň jeden bod?“


beinsportsjpg

zdroj: marca.com


Posledné vzájomné zápasy:


vzjpng

Termín zápasu:

Utorok, 24/11/2020, 21:00


Štadión:

Národný športový komplex Olimpijskyj

105 x 68, kapacita: 70.050


larzepjpeg

zdroj: larzep.comZostava FC Barcelona navrhnutá autorom:Neto

Dest, Mingueza, Lenglet, Firpo

Puig, Pjanić

Trincão, Coutinho, Dembélé

GriezmannTIP autora: 1-3


Aký je Tvoj tip?

Aká je Tvoja predstava základnej zostavy?


Visca el Barca!!!Peter Maďar

megabarca.sk