897557ff-7075-46a7-bd6d-d3e54460c0a0png   62-624436_cadiz-cf-logo-png-transparent-pngpng


FC BARCELONA CÁDIZ CF


bc-kh02101jpeg   cadiz-cd-2020-21-adidas-home-kit-1jpgŤažká prehra v utorkový večer v Lige Majstrov zabolela všetkých fanúšikov a musím sa priznať, že zabolela aj mňa. Veď aj ja som fanúšik. Ukázala nám, ako na tom sme v porovnaní s tými najlepšími tímami v rámci Európy. Celkom otvorene a tvrdo.

Zistili sme, že to, čo stačí v domácej najvyššej súťaži, je na vyšší level málo. Ale nevadí.

Mužstvo je v generačnej výmene určite zraniteľnejšie, ako pozitívum sa nedá počítať ani vysoký počet zranených hráčov. Preto bolo ťažké počítať snáď zo ziskom niekoľkých trofejí. Ja osobne som si prial aspoň jednu jedinú a k tomu zapracovanie mladíkov do zostavy a atraktívnejší prejav. Po dlhých rokoch hľadania pravej tváre sa aj táto sezóna začala pomerne nepresvedčivými výkonmi a to prinieslo aj prekvapujúce, možno dokonca šokujúce prehry. Jedna z nich sa udiala aj na ihrisku nášho nedeľného protivníka. Ten si doma nevypracoval ani jednu šancu a napriek tomu nás dokázal poraziť 2-1 (viac). Lenže to bolo dávno a naša forma sa začala dvíhať a dokázali sme sa vyštverať na pozície umožňujúce snívať ešte o dobrom umiestnení v La Lige.

Pomohli tomu aj zaváhania Realu a v poslednej dobe strácajúceho Atlética. Madridským tímom sa vôbec nedarí a tak sa môžeme v prípade výhry v zajtrajšom zápase priblížiť k prvému miestu na dotyk. Pred mesiacom ešte nepredstaviteľné. Teraz reálne. Vysoko reálne. Potrebujeme k tomu však plnokrvný výkon. Totálne nasadenie. Šetriť sa nie je na čo.

Treba natiahnuť ligovú jazdu, hrať dobrý futbal a získať tri body.

Treba sa vyblázniť, streliť veľa gólov a vrátiť si sebavedomie a dobrú náladu.

Tak poďme na to, Barça!!!Vizitka súpera:


Screenshot_2021-02-20 Cdiz CF  Wikipdiapng


worldfootballjpg

zdroj: worldfootball.netPrvá otázka dňa:

„Dokážeme neinkasovať?“


twitter2jpeg

zdroj: twitter-fcbarcelona.comDnešná druhá otázka:

„Zvíťazíme a priblížime sa k vedúcemu tímu tabuľky na 6 bodov?“


twjpg

zdroj: twitter.comOtázka číslo tri:

„Strelíme viac ako 4 góly?“


forocochesjpg

zdroj: forocoches.comŠtvrtá otázka:

„Presadí sa gólovo strelecký objav posledných zápasov Trincão?“


EuI6CxzWYAAAOWmjpeg

zdroj: twitter-fcbarcelona.comTabuľka:


Screenshot_2021-02-20 LaLiga 2020 2021 Tabuky - Futbal panielskopngPosledné vzájomné zápasy:


vzajpng

Posledné zápasy:


FC BARCELONA


bcnpng


CÁDIZ CF


cadizpngPredzápasové vyjadrenie trénera:Ronald Koeman:


Euqwgl3WgAIDm1ejpg

zdroj: twitter-fcbarcelona.com

"Je pravda, že po prehre je vždy dobré odohrať ďalší zápas, aby sme mohli ukázať, že môžeme hrať lepšie a dosiahnuť lepší výsledok. V posledných mesiacoch sa nám v lige darí a musíme v tom pokračovať. Máme ambície, akceptujeme to, čo sa nám stalo a musíme zareagovať. Na tlačovke som povedal, že svet sa po prehre nekončí. Je potrebné preanalyzovať naše chyby, zlepšiť sa, rozprávať sa a trénovať. V zápase s PSG sme hrali zle s loptou, zaznamenali sme viac strát, než obvykle a dali sme súperovi šancu. Musíme hrať intenzívne, zareagovať a napredovať. Zajtra musíme vybehnúť, aby sme vyhrali a verili si. Stále hráme vo všetkých troch súťažiach. Situácia je komplikovaná predovšetkým v Lige Majstrov, ale v Copa del Rey ak budeme efektívni a budeme mať trochu šťastia, môžeme postúpiť. Verím v to. V lige máme dobrú sériu, ale body musí strácať líder. Nie som taký pesimista. Musíme naďalej pracovať. Sme Barcelona, máme dobrých hráčov a vždy musíme zareagovať. Našim cieľom je každý zápas. Je to najlepší spôsob, ako niečo vyhrať. Nie je dobré myslieť na Sevillu v Copa del Rey, ak predtým hráme ešte tri zápasy. Každý zápas je dôležitý. Musíme zareagovať predovšetkým po poslednej prehre. Najprv Cádiz a potom aj Elche. Nehovoríme o cieľoch, cieľom je vyhrávanie každého zápasu. Fyzický aspekt je teraz veľmi dôležitý, zápasy sú intenzívne a kalendár nabitý. Barcelona vždy vsádzala na hráčov s technickými danosťami, nie fyzickými. Myslím si, že tu je potrebná rovnováha. Vždy by sme chceli mať loptu, akcie začínať vzadu a na polovici súpera mať veľa hráčov. Tak tomu bolo aj v tejto sezóne. Vytvárame si veľa šancí, ale je potrebná rovnováha v prípade mnohých faktorov. Môžeme zlepšiť obranu aj kondíciu."Termín zápasu:

Nedeľa, 21/02/2021, 14:00Štadión:

Camp Nou, Barcelona

105 x 68, kapacita: 99.354


dailyexpressjpg
zdroj. daillyexpress.com


Zostava FC Barcelona navrhnutá autorom:Ter Stegen

Dest, Piqué, Umtiti, Firpo

De Jong, Busquets, Pedri

Trincão, Messi, GriezmannTIP autora: 4:0Aký je Tvoj tip?

Aká je Tvoja predstava základnej zostavy?


Visca el Barca!!!

Peter Maďar

megabarca.sk

zdroj: wikipedia.com, fc.barcelona.com