1011px-Logo_FC_Barcelonasvgpng  logo villarrealjpg


FC BARCELONAVILLARREAL CF


Screenshot_2020-09-25 FC Barcelona  Wikipdiapng            Screenshot_2020-09-25 Villarreal CF  Wikipdiapng


Po predlhej dobe je tu konečne La Liga aj na našej pôde. Konečne sa v súťaži predstaví aj naša v poslednom období ťažko skúšaná FC BARCELONA. Klub prešiel výraznými zmenami v rámci kádra, odišlo niekoľko v minulosti kľúčových hráčov. Niekto kvôli výkonnosti, niekto nepasoval do nového projektu. Do úvahy bolo potrebné brať aj výšku platov hlavne starších hráčov. V momentálnej situácii, keď všetky kluby utrpeli obrovské finančné straty vzhľadom na neúčasť divákov na štadiónoch a aj na všetky pridružené podnikateľské aktivity bol tento krok určite nevyhnutný. Káder sa výrazným spôsobom omladil a príchod dravcov vo veku stredoškolských žiakov prináša novú krv, novú dynamiku, nové očakávania. Potešujúcou správou je, že sa snáď definitívne vyliečil Dembélé a že naplno predvedie svoj obrovský potenciál. Vrátil sa Coutinho, lepšie adaptovaný je Griezmann. Ostal najlepší hráč v histórii futbalu Messi. Do rotácie sa pýtajú Fati, Pedri, Trincão. Skúsenosti v podaní Busquetsa a Piquého. Mužstvo vyzerá dobre zmixované a ja osobne očakávam veľkú sezónu minimálne v La Lige.

Nuž, uvidíme.


businesstimesjpg
zdroj: businesstimes.com


V prvých dvoch kolách sme sa nepredstavili kvôli účasti v záverečných kolách Ligy Majstrov. Teraz nás čaká premiéra a hneď ku nám zavíta ťažký súper. Rozohraný. Nebezpečný. Villarreal CF bude prvou prekážkou a ukáže v ostrom zápase, ako na tom sme.


Náš súper:


We all live in a yellow submarine
Yellow submarine, yellow submarine
We all live in a yellow submarine
Yellow submarine, yellow submarine…


Villarreal CF (celým názvom Villarreal Club de Fútbol S.A.D.) je španielsky futbalový klub z 50-tisícového mesta Villarreal ležiaceho vo valencijskej oblasti v provincii Castellón. Založený bol v roku 1923. Podľa farby dresov a podľa rovnomennej skladby od legendárnych BEATLES vznikla krásna a poetická prezývka klubu – ŽLTÁ PONORKA (po španielsky Submarino Amarillo, valencijsky Submarí Groguet). Klubové farby sú výrazná žltá a modrá. Domácim ihriskom je už starší Estadio El Madrigal s kapacitou necelých 23 500 miest na sedenie.


worldfootball netjpg
zdroj: worldfootball.net


Súper je v aktuálnej tabuľke tretí s jednou výhrou a s jednou remízou, ale tímy majú odohraný rozdielny počet zápasov. Niekto dva, niekto jeden, niekto ani jeden. Mierne aktívne skóre 3-2 by sme im mohli výrazným spôsobom pokaziť.Prvá otázka dňa:

„Predvedie Barca rozostavenie 4-2-3-1?“


youth1jpg

zdroj: youth1.com

Dnešná druhá otázka:

„Objaví sa v základnej zostave Dembélé?“


rousingthekopjpg
zdroj: rousinhthekop.com


Otázka číslo tri:

„Uvidíme herne a gólovo atraktívny zápas?“


forbesjpg
zdroj: forbes.com


Štvrtá otázka:

„Strelí Messi minimálne dva góly?“


bdnews24jpg

zdroj: bdnews24.comTabuľka:


tab 1png

.

.

.

tab 2pngPosledné vzájomné zápasy:


vzjomnpng

Posledné zápasy:


FC BARCELONA

-

VILLARREAL CF


villpngTermín zápasu:

Streda, 27/09/2020, 21:00


Štadión:

Camp Nou, Barcelona

105 x 68, kapacita: 99.354


nou thinhlingcomjpg
zdroj: thinhling.com


Zostava FC Barcelona navrhnutá autorom:


Neto

Roberto, Pigué, Lenglet, Alba

De Jong, Busquets

Dembélé, Messi, Fati

GriezmannZranení:

Ter Stegen, UmtitiTIP autora: 4:1Aký je Tvoj tip?

Aká je Tvoja predstava základnej zostavy?


Visca el Barca!!!Peter Maďar

megabarca.sk