Granada_CF_logopng 1011px-Logo_FC_Barcelonasvgpng


GRANADA CF - FC BARCELONA


Screenshot_2021-01-08 granada cf  Vyhadvanie Googlepng                   Screenshot_2021-01-08 fc barcelona 20 21  Vyhadvanie Googlepng

Opäť končí ďalší týždeň a opäť sa blíži ďalší víkend.

Zem sa točí, ročné obdobia striedajú a tak je všetko ako má byť.

A keďže je všetko tak, ako má byť, bude sa v sobotu sledovať FC Barcelona.

Znovu sa predstaví u súpera, znovu na ťažkej pôde. Hostiť nás bude súper, ktorý nás dokázal na svojom ihrisku naposledy poraziť na nulu a tak sme skoro až povinní vrátiť mu prehru a priložiť aj nejaké úroky.

Páčil by sa mi podobný výkon, ako ten naposledy.

Výkon plný energie a chuti, plný pohybu a kombinácie, plný entuziazmu kapitána, plný šancí a krásnych momentov. Páčil by sa mi zápas s našou vysokou efektivitou, s náznakmi TIKI-TAKA pred pokutovým územím domácich. Páčil by sa mi exportný gól po strele zdiaľky od Dembélé.

Zopakovať, či dokonca vylepšiť strelecký výkon by mohol Messi v skvelej spolupráci s Pedrim. Doprial by som gól slušne hrajúcemu, ale zatiaľ neefektívnemu Griezmannovi. Z celého srdca držím palce ter Stegenovi k dosiahnutiu čistého konta.

Chcem veľa? Chcem!


Ale som fanúšik Barcelony, som teda prirodzene náročný. A hráči mi to zajtra všetko splnia.


Čo si o tom myslíš Ty?

Ako to bude vyzerať na ihrisku?

Podeľ sa v diskusii!


amazonjpeg

zdroj: amazon.com

Náš súper:


Granada sa v tabuľke La Ligy nachádza vysoko a hrá ozaj dobrú sezónu. Gólov ale veľa nestrieľa a naopak, pomerne dosť ich inkasuje. Až 7 víťazstiev a na ich pomery len 6 prehier im zatiaľ zabezpečilo spolu s 3 remízami solídne 7 miesto v neúplnej tabuľke, čo je iste veľmi dobrou vizitkou mužstva z krásneho stredovekého mesta.Vizitka:


vizpng

wordlfootballjpeg

zdroj: worldfootball.netPrvá dnešná otázka:

„Strelí Dembélé gól strelou z diaľky?“


fcbarcelonanoticiasjpeg

zdroj: fcbarcelonanoticias.comMoja dnešná druhá otázka:

„Strelí hocijaký gól Griezmann?“


eurosportjpeg

zdroj: eurosport.comTretia otázka:

„Udrží Messi úroveň svojej hry z posledného zápasu?“


sport es2jpg
zdroj: sport.esPosledná otázka:

„Budeme kopať pokutový kop?“forbesjpeg
zdroj: forbes.comTabuľka:


Screenshot_2021-01-08 la liga - Hada Googlompng

.

.

.Posledné vzájomné zápasy:


Screenshot_2021-01-08 FC Barcelona - Granada CF Head to Head Statistics Games Soccer Results 09 01 2021 - Soccer Database png


Posledné ligové zápasy:Granada CF

Screenshot_2021-01-08 Granada CF Primera Division Team Statistics - Soccer Database Wettpointpng


FC Barcelona

Screenshot_2021-01-08 FC Barcelona Primera Division Team Statistics - Soccer Database WettpointpngPredzápasové vyjadrenie trénerov:


Ronald Koeman:


blaugranagramjpeg

zdroj: blaugranagram.com

"Je to ďalší zápas a nemôžete ostať na mieste a spoliehať sa na predchádzajúce výsledky. Je to iný súper, iný štadión a ak nebudeme na najlepšej úrovni, súper nám môže veci veľmi sťažiť. Musíme byť pokorní a robiť veci správne s loptou i bez nej, na ihrisku musíme ukázať osobnosť. Môžete ísť iba zápas po zápase. Nemôžeme si ešte dovoliť myslieť na Superpohár. Zajtrajší zápas je teraz najdôležitejší, naša situácia v La Lige znamená, že musíme dať do zápasov všetko a uvidíme, čo príde. Vedeli sme, že to bude ťažký týždeň. Budeme mať tri zápasy vonku. Musíme sa fyzicky zotaviť a ukázať, že sa stále dokážeme presadiť. Nie sme v pozícii, v ktorej by sme mohli strácať ďalšie body. Je tu obrovský tlak, pretože vieme, že nemôžeme stratiť ďalší zápas. To je trajektória, ktorú musíme nasledovať. Už žiadne porážky. Chceme vylepšiť káder a stále si myslím, že niektoré pozície potrebujú väčšiu konkurenciu a efektívnosť. To si myslím, ale chápem situáciu v klube. Ak to nie je možné, tak to nie je možné a počkáme si na budúci rok. Messi je víťaz, hráč, ktorý rád trénuje a hrá. Rovnako ako ja, aj on je naštvaný, ak prehráme. Leo od prvého dňa, keď sa vrátil po Vianociach, urobil pre tento tím maximum. V poslednom zápase nám veľmi pomohol vyhrať. Ale nie je normálne čakať, že v každom zápase dá tri góly."
Diego Martínez:


ligalivejpeg

zdroj: ligalive.com


"Som veľmi spokojný s výkonmi môjho tímu. Za každých okolností vždy súťažíme a stále čelíme výzvam. Ale až zajtra budeme vedieť, ktorých hráčov budeme mať k dispozícii. Byť tvárou v tvár Barcelone znamená čeliť jednému z najlepších mužstiev na svete s najlepšími hráčmi na svete v jeho radoch. Čaká nás náročný zápas kvôli počasiu a náročnosti súpera. Ale táto náročnosť sa nám páči. Účinnosť, pozornosť a koncentrácia budú pre nás veľmi dôležité. Zápasu čelíme s maximálnymi ambíciami a maximálnou pokorou. Všetko zameriavame na to, čo môžeme urobiť. Na našu hernú identitu. Aj pri toľkých zápasoch a toľkých tímoch mám stále oči iba pre Granadu. Od minulého roku sme herne veľmi vyrástli. So všetkým, čo sme odvtedy zažili, je už takmer minuloročné víťazstvo proti Barcelone v úzadí. Pritom všetci hráči vtedy získali prestíž vo svete futbalu. Myslím si, že Granada by to po roku mohla znovu dokázať. V sobotu odohráme 28. zápas s približne 55% výhier. Myslím, že keby som to povedal niekedy v auguste, všetci by to podpísali. Je to vďaka týmto hráčom."Termín zápasu:

Sobota, 09/01/2021, 18:30


Štadión:

Nuevo Estadio de Los Cármenes, Granada

105 x 69, kapacita: 19.436


granadacfjpeg

zdroj: granadacf.com


Zostava FC Barcelona navrhnutá autorom:


Ter Stegen

Dest, Araújo, Mingueza, Alba

De Jong, Pjanić

Démbélé, Messi, Pedri

GriezmannZranenia:


Gérard Piqué (#3) - zranenie kolena, Philippe Coutinho (#14) - zranenie kolena, Sergi Roberto (#20) - svalové zranenie, Ansu Fati (#22) - zranenie kolena, Samuel Umtiti (#23) - zdravotné problémyTIP autora: 1:4

Aký je Tvoj tip?

Aká je Tvoja predstava základnej zostavy?Visca el Barca!!!

Peter Maďar

megabarca.sk

zdroj: wikipedia.com, fcbarcelona.com, twitter.com, malagacf.com