1200px-Levante_Unin_Deportiva_SAD_logosvgpng     1011px-Logo_FC_Barcelonasvgpng


LEVANTE UD - FC BARCELONA


1557499473-levante-front-315x315jpg       fcbjpeg

Tri kolá do konca sezóny.

Tri posledné zápasy.

Tri finálové duely.


A potom sa bude počítať. Bude sa počítať, na aký výsledok bude bodový zisk stačiť. Na zisk titulu? Na vzhľadom k priebehu sezóny uspokojivé druhé miesto? Alebo skončíme až tretí za madridskými rivalmi?

Kto to teraz vie?

V každom jednom kole sa ukazuje nevypočítateľnosť tejto sezóny poznačenej prázdnymi tribúnami, mimoriadne vysokým počtom zranených hráčov a šialeným zápasovým tempom. Aj v strede týždňa budeme iste svedkami šokujúcich zaváhaní. Verím, že nie na našej strane. Naopak, sympatia sem – sympatia tam, želám zaváhanie našim protivníkom v boji a majstrovský pohár.

Dnes večer sa predstavíme na pôde nepríjemného súpera, ktorý pravdepodobne bude hrať taktikou osvedčenou v takýchto typoch stretnutí. Postaví niekoľko obranných valov a bude sa snažiť využiť akékoľvek zaváhanie našich na rýchly protiútok a sústredí sa na zakončenie každej jednej šance. Nuž a na to platí jediné. Koncentrácia na každý okamih, rýchla cirkulácia lopty, pohyb, perfektné vykrytie priestorov a hlavne bleskový gól hneď v úvode. Pretože až po ňom zvykne z nášho tímu padnúť nervozita a práve vtedy produkujú to, čo sa od nich očakáva.

Želám si atraktívny futbal, našu výhru a zaváhanie súperov.

Splní sa mi to?


fcbarcelona com5jpeg

zdroj: twitter-fcbarcelona.com


Vizitka súpera:


Screenshot_2021-05-11 Levante UD  WikipdiapngPrvá dnešná otázka:

„Vyhráme bezpečne a bez problémov?“Moja dnešná druhá otázka:

„Uvidíme z našej strany atraktívnu hru?“Tretia otázka:

„Zaváha v tomto kole dvojica Atlético a Real?“Posledná otázka:

„Prekvapí v priebehu zápasu tréner nasadením Puiga?“


twitjpeg

zdroj: twitter-fcbarcelona.com


Nominácia:


Tabuľka:

Screenshot_2021-05-11 LaLiga 2020 2021 Tabuky - Futbal panielskopng


 Vzájomné zápasy:


Screenshot_2021-05-11 Levante - Barcelona Head to Head Statistics Games Soccer Results 11 05 2021 - Soccer Database WettpopngPosledné zápasy:


Levante UD

Screenshot_2021-05-11 Levante Primera Division Team Statistics - Soccer Database Wettpointpng


FC Barcelona

Screenshot_2021-05-11 Barcelona Primera Division Team Statistics - Soccer Database WettpointpngPred zápasové vyjadrenia:

Ronald Koeman:


"Stále veríme v zisk titulu a budeme bojovať do samého konca. Uvidíme, aký bude zajtra výsledok. Nie všetko závisí od nás, ale ak neurobíme chyby, ostatným to neuľahčíme. Liga je veľmi vyrovnaná, dohrať sezónu je ťažké z mnohých dôvodov - fyzická forma, tlak z vyhrávania. Snažíme sa čo najlepšie vydržať posledné zápasy. Aj iní majú ťažkosti. Musíme to prežiť, analyzovať a pripravovať sa na zápasy. Tých zostáva čoraz menej. Nemôžeme priveľmi myslieť na druhých, najdôležitejšie je, aby sme vyhrávali. Získali sme trofej, bojujeme o druhú. Vždy sa snažíme zlepšovať. V prvom polčase sme nezahrali na našej úrovni, začali sme priveľmi nepokojne. Vždy je to na zodpovednosti trénera. Poznáme našu situáciu, zajtra je ďalší zápas. Všetko závisí od výsledku, ak vyhráme budeme lídrom. Čaká nás ťažký zápas. Mne je to jedno, počas sezóny sme hrali aj prví aj poslední."Termín zápasu:

Utorok, 11/05/2021, 22:00Štadión:

Estadi Ciutat de València

107 x 68, kapacita: 26.354


cf4686037e48be06aeb3cced42cf8f55jpg

zdroj: pinterest.com


Zostava FC Barcelona navrhnutá autorom:


Ter Stegen

Araújo, Piqué, Lenglet

Dest, De Jong, Busquets, Pedri, Alba

Messi, GriezmannTIP autora: 0:2

Aký je Tvoj tip?

Aká je Tvoja predstava základnej zostavy?


Visca el Barca!!!Peter Maďar

megabarca.sk