Real betis logopng  1011px-Logo_FC_Barcelonasvgpng


REAL BETIS - FC BARCELONA


Screenshot_2021-02-06 real betis sevilla home kit 20 21  Vyhadvanie Googlepng  fcbjpegPo uveriteľne neuveriteľnom otočení zápasu v pohári sa cez víkend opäť odohrá kolo La Ligy. Cestujeme znovu k súperovi a hráme znovu večer o 21:00. To všetko je niečo, čo extrémne odoberá sily a energiu hráčom nášho tímu. Cestovanie, spánok v cudzej posteli a návraty domov tesne nad ránom. Napriek tomu ťaháme ťažko pochopiteľnú sériu prinášajúcu nám kopu bodov.


Bijeme sa s osudom a nepriazňou podmienok úspešne.

Dokonca mám silný pocit, že to súdržnosti a spolupatričnosti vo vnútri mužstva pomáha.

Pôsobíme uvoľnene a hráme s hlavami hore.

Dotiahli sme sa na druhé miesto v tabuľke.

Predvádzame atraktívny futbal.

Zobudili sa spiace princezné v kádri a ukazujú svoju pravú tvár.


twitterjpeg

zdroj: twitter.com


To všetko ma nesmierne teší a to všetko očakávam aj v zajtrajšom stretnutí. Súper nezvykne brániť a ponúka v drvivej väčšine otvorenú hru a ochotu postaviť sa súperovi zoči-voči. To prináša na góly bohaté predstavenia. Dlhodobo sa nám darí strieľať tomuto protivníkovi veľa gólov a tak aj v tipovaní budem netradične (?) odvážny.


Vyhráme, strelíme veľa gólov a celý zápas bude atraktívny.


Real Betis je v tabuľke vysoko, siedme miesto je len veľmi tesne pod priečkami znamenajúcimi účasť v pohárovej Európe. Pasívne skóre, pomerne veľa inkasovaných gólov ale svedčia o dierach v defenzíve.

Využijeme to?


wordlfootball netjpg

zdroj: worldfootball.netVizitka súpera:


vizpng


Prvá dnešná otázka:

„Udržíme sa po tomto kole na druhom mieste?“


clipartlibraryjpg

zdroj: clipartlibrary.comMoja dnešná druhá otázka:

„Strelíme znovu aspoň 4 góly?“


2ec7173fe1afa8661ad26269060156a0jpg 513hBIizJUL_SX425_jpgs-l1600jpgnike-fc-barcelona-prestige_0jpgTretia otázka:

„Strelí opäť aspoň jeden gól Griezmann?“


fcbarcelona com6jpeg

zdroj: fcbarcelona.com


Posledná otázka:

„Dohráme zápas bez zranenia?“


clipartlibrary2png

zdroj: clipartlibrary.comTabuľka:


tabpng


Posledné vzájomné zápasy:


vzjpng


Posledné ligové zápasy:


REAL BETIS SEVILLA


betipng

FC BARCELONA


barcpngPredzápasové vyjadrenie trénera:Ronald Koeman:


china dailyjpeg
zdroj: chinadaily.com


"Sme v náročnom období, pretože sme odohrali množstvo zápasov vrátane štyroch predĺžení, výjazdy, cestovanie, neskoré návraty. Musíme si oddýchnuť, ale oveľa lepšie sa to robí, keď sa vyhráva. Sme spokojní, dobre pracujeme a musíme byť pripravení na ďalší zápas. Po voľnom dni sme absolvovali tréning, zostavu vyskladáme zajtra. Sme v dobrej forme, aby sme pristúpili k zajtrajšiemu náročnému zápasu. Nemôžem poprieť, že po zápase s Granadou som bol veľmi spokojný a hrdý na výkon mužstva. Neviem ako dlho to potrvá. Futbal je čudný šport, dnes svieti slnko, zajtra môže opäť pršať. Musíme ísť zápas za zápasom. Veľmi sa mi páčilo to, čo sme urobili naposledy, ale zajtra nás čaká ďalší zápas. Musíme byť koncentrovaní a hrať dobre. Je pravda, že nás čakajú dve cesty a zápasy sa hrajú neskoro, ale radšej spím doma a nemusím v Seville stráviť tri dni. Hráči sú na cestovanie zvyknutí a aj na konkrétny pracovný harmonogram. Tiež sú radšej doma. Vždy je potrebné mať nádej. My máme vplyv na naše zápasy, Atlético nezávisí od nás. Je silné, počas posledného týždňa nehralo, takže si oddýchlo. Vieme, aká je strata a oni majú ešte jeden zápas k dobru. Musíme naďalej vyhrávať, nie je to jednoduché, ale zlepšili sme sa v mnohých aspektoch. Je pravda, že počet zápasov je veľmi náročný. Hráme každé tri dni, v priebehu pandémie je to o niečo ťažšie. Musíme rozprávať s hráčmi o tom ako sa cítia. Niekedy je možné dopriať niekomu trochu oddychu. Urobíme to aj budúcnosti, ak nastane taká potreba. Teraz tu máme sériu 12. zápasov v rade a 11 z nich je na výjazde. Hráme o 21:00, je to náročné, aby každý hral v každom zápase. Dúfam, že liga aj UEFA to premyslia. Je to nenormálne. K tomu final four v Superpohári... Je toho priveľa. Zabíjame hráčov. Nehovorím o tom po prvýkrát. Každý tréner má svoj názor. Toto sa musí skončiť, nemôže to takto ísť ďalej. Dúfam, že niekto prijme rozhodnutie a hráčom pomôže."
Termín zápasu:

Nedeľa, 07/02/2021, 21:00Štadión:

Benito Villamarín Stadium, Sevilla

105 x 68, kapacita: 60.720


00035638jpg
zdroj: twitter.comZostava FC Barcelona navrhnutá autorom:Ter Stegen

Dest, Araújo, Umtiti, Alba

De Jong, Busquets, Pedri

Messi, Griezmann, DémbéléZranenia:

Gérard Piqué (#3) - zranenie kolena, Philippe Coutinho (#14) - zranenie kolena, Sergi Roberto (#20) - svalové zranenie, Ansu Fati (#22) - zranenie kolenaTIP autora: 2:4

Aký je Tvoj tip?

Aká je Tvoja predstava základnej zostavy?Visca el Barca!!!Peter Maďar

megabarca.sk

zdroj: wikipedia.com, fcbarcelona.com, twitter.com