logo villarrealjpg   f585be89-01df-4b44-b952-5f69ed95b653png

VILLARREAL CFFC BARCELONA


indexjpeg   fcbjpeg

Nočná výhra v štvrtok na domácej pôde iste doplnila palivo do motorov hrajúcich v našom drese najvyššiu futbalovú súťaž v Španielsku. A celkom iste boli motory na prehliadke spojenej s doplnením oleja a kvapalín, na dotiahnutí uvoľnených súčiastok a na celkovom odpočinku v domácich garážach. Nabitý program v rytme dvoch zápasov týždenne sa začína prejavovať a práve preto je extrémne dôležité oddychovať a oddychovať. Sedem posledných zápasov do konca súťaže pre náš tím a šesť pre našich protivníkov v bitke o titul znamená, že zaváhanie by bolo pravdepodobne zmarením nádejí. Situáciu máme vo svojich rukách, či dostatočne pevne, sa uvidí už v nedeľu poobede. Navštívime nebezpečného súpera. Ten ešte stále bojuje o účasť v budúcoročnej edícii Európskej ligy. To je jeho prvá motivácia. Tou druhou je určite zisk skalpu veľkoklubu nášho rangu. Nečaká nás teda nič ľahké. Bude to iste boj o každý kúsok ihriska, výhodou je, že naši hostitelia majú v náture otvorenú hru. Myslím si, že ostanú verní svojej filozofii a že neuvidíme autobus zaparkovaný pred pokutovým územím.

Čaká nás atraktívny duel plný šancí a útokov striedajúcich sa na oboch stranách?

Uvidíme!Náš súper:


worldfootball netjpg
zdroj: worldfootball.net


We all live in a yellow submarine
Yellow submarine, yellow submarine
We all live in a yellow submarine
Yellow submarine, yellow submarine…


Villarreal CF (celým názvom Villarreal Club de Fútbol S.A.D.) je španielsky futbalový klub z 50-tisícového mesta Villarreal ležiaceho vo valencijskej oblasti v provincii Castellón. Založený bol v roku 1923. Podľa farby dresov a podľa rovnomennej skladby od legendárnych BEATLES vznikla krásna a poetická prezývka klubu – ŽLTÁ PONORKA (po španielsky Submarino Amarillo, valencijsky Submarí Groguet). Klubové farby sú výrazná žltá a modrá. Domácim ihriskom je už starší Estadio El Madrigal s kapacitou necelých 23 500 miest na sedenie.Prvá otázka dňa:

„Nahradí v základnej zostave neistého Lengleta Umtiti?“Dnešná druhá otázka:

„Strelíme aspoň tri góly súperovi obľubujúcemu otvorenú hru?“


ExCbWBbW8AExPVJjpeg
zdroj: twitter-fcbarcelona.com


Otázka číslo tri:

„Dohrá sa zápas bez červenej karty?“Štvrtá otázka:

„Obligátna na záver: stratia naši súperi cez víkend body?“
Tabuľka:


Screenshot_2021-04-24 LaLiga 2020 2021 Tabuky - Futbal panielsko1png


Posledné vzájomné zápasy:


Screenshot_2021-04-24 Barcelona - Villarreal Head to Head Statistics Games Soccer Results 25 04 2021 - Soccer Database Wetpng


Posledné zápasy:


VILLARREAL CF

villpng


FC BARCELONA

Screenshot_2021-04-24 Barcelona Primera Division Team Statistics - Soccer Database WettpointpngNominácia:


Ezu6nsOXsAAgbFNjpeg


Vyjadrenie trénera:


Ronald Koeman


"Od nášho prvého zápasu uplynulo veľa času. Villarreal hrá veľmi dobre, má talentovaných útočníkov a ukázal, že je silný. V lige bojuje o európske poháre, takže pôjde o dôležitý a zaujímavý zápas. Vieme, že do konca zostáva 7 zápasov. Našim cieľom je výhra, ak nevyhráme, budeme mať menšiu šancu vyhrať titul. To je jasné. Každý zápas má svoje ťažkosti. Veľa závisí od nás samotných. Ak budeme koncentrovaní a ukážeme dobrú energiu, budeme môcť vyhrať. Každý výjazd bude náročný, všetky mužstvá to majú ťažké a o niečo hrajú. Villarreal hrá dobrý futbal. Každé z štyroch mužstiev už takmer nemôže zakopnúť. Myslím si, že je potrebné získať veľa bodov, aby ste sa stali majstrom. Žiadny súper nie je silnejší ako ten druhý. Atlético, Real a Sevilla vyhrávajú veľa zápasov. S Atléticom máme tú výhodu, že hráme doma vzájomný zápas, ktorý môžeme vyhrať, ale aj oni majú veľkú šancu. Bojovať sa bude do poslednej minúty."Termín zápasu:

Sobota, 25/04/2021, 16:15


Štadión:

Estadio de la Cerámica (El Madrigal), Villarreal

105 x 68, kapacita: 23.500


villarrealcfjpg
zdroj: villarrealcf.com


Zostava FC Barcelona navrhnutá autorom:


ter Stegen

Mingueza, Pigué, Umtiti

Dest, de Jong, Busquets, Pedri, Alba

Messi, Griezmann


fcbarcelona com6jpeg
zdroj: twitter-fcbarcelona.com


TIP autora: 2:4Aký je Tvoj tip?

Aká je Tvoja predstava základnej zostavy?


Visca el Barca!!!Peter Maďar

megabarca.sk

zdroj: wikipedia.com, fc.barcelona.com, twitter-fcbarcelona.com