Tri hlasy deda Vševeda – Sevilla FC.

(alebo očakávania od zápasu proti Sevilla FC)


1011px-Logo_FC_Barcelonasvgpng180px-Sevilla_cf_200pxpng

 


1.   Hlas pozitívny:

 

Na Camp Nou prichádza aktuálny líder ligového pelotónu a to je príležitosť pre Barcu ukázať fanúšikom na celom svete, že na prvé miesto nepatrí Sevilla FC, ale práve jej hostiteľ.

 

Názor autora:


FC Barcelona po reprezentačnej prestávke dokáže pretaviť ušetrené fyzické a hlavne psychické sily do špičkového výkonu a ukáže svoju pravú tvár podobnú tej zo zápasu v Londýne proti Tottenham-u. Výhra 3:0 nás istotne všetkých poteší.

 

 

 

2.   Hlas ostražitý:


Nie je čas na experimenty so zostavou a v obrannej štvorici to dokonca ani nie je možné. Umtiti a Vermaelen sú zranení a tak v podstate nastúpiť môže len Piqué a Lenglet. Budeme pozorovať, či sa na zápas proti TOP súperovi dokáže hlavne Piqué pripraviť tak, ako to práve on vie a či predvedie pravé líderstvo. Od koho iného to očakávať?

 

Názor autora:


FC Barcelona zrejme nastúpi v TOP zostave, v tom najsilnejšom možnom zložení. Zvládneme obrannú činnosť dostatočne kvalitne napriek zraneniam?

 

 

3.   Hlas negatívny:

 

Obava je naozaj z výkonu obrannej stopérskej dvojice. Veriť, že nebude v zápase červená karta, alebo nebodaj zranenie Piquého, či Lengleta, musíme všetci spoločne. Veriť, že to v spolupráci s Albom a Semedom zvládnu, musíme tiež.

 

Názor autora:


Po oddychu nenominovaných a reprezentačnú kariéru ukončujúcich hráčov to FC Barcelona zvládne a napriek drobným problémom v niektorých fázach zápasu neinkasuje.

 

Ako to vidíte ostatní? Pridáte sa k hlasu Vševeda (správa pre unavených – meno VŠEVED je MYSLENÉ IRONICKY)? Alebo máte iný názor? Aký?

 

Vyjadrite ho v diskusii, prosím.

 

 

 

Peter Maďar