VILLARREAL CF vs. FC BARCELONA

hodnotenie zápasu

FFO2rbfWYAgyM5kjpeg

zdroj: twitter-fcbarcelona.com

Tak. Je to veľký paradox, že napriek lepšiemu výsledku mám silný pocit, že po hodoch prišlo povestné bolenie brucha. Po zápase, v ktorom som sa rozhodol dať za extrémne tímový skvelý výkon každému hráčovi desať bodov, prišiel zápas so slabším prejavom. Mužstvo tentokrát nepracovalo až v takej kvalite, ako naposledy. Nuž a tým paradoxom je gólovo potentnejší zápas prinášajúci nám potrebné tri body. Teším sa z toho, samozrejme.


FFOqgdQX0A0b3jsjpeg

zdroj: twitter-fcbarcelona.com


Aj zápas ako taký ma tiež uspokojil. Obojstranne vysokým nasadením a tempom, niekoľkými nepremenenými gólovými šancami a niekoľkými kontroverznými rozhodnutiami rozhodcovského zoskupenia. Toľko očí a toľko kamier. A aj tak unikli situácie volajúce po inom rozhodnutí. Aj keď, samozrejme, môj pohľad je len pohľadom laika. Zákrok na Busquetsa bol bez akejkoľvek debaty vhodný na ocenenie červenou kartou a podľa výrazu na tvári faulujúceho to aj tak trochu očakával. Bolo to ďaleko za čiarou. Na prekvapenie nebola ani karta žltá. O pár minút domáci osolili Piquého a tiež to nebol príliš pekný zákrok. Nič. Pomstiteľ v drese FC Barcelona mal na drese menovku Alba. Naložil súperovi poriadne. Nič. Nuž a ak by podobne, ako Piqué, zahral v pokutovom rukou hráč súpera, chceli by sme penaltu. Penalta v náš prospech bola odpískaná absolútne správne a aj hráči domácich to vedeli. Bez protestov.


FFPN7xKXsAUOHorjpeg

zdroj: twitter-fcbarcelona.com


Z našich hráčov ukázal (koľkýkrát už) priam nadľudské nasadenie priam puyolovského typu mladý stopér Araújo. Skvelý a dominantný. Páčil sa mi de Jong v zálohe, dvojica Gavi a Nico bola trochu stratená. Svoje si, hlavne v prvom polčase, odohral Busquets. Vpredu fungoval na pravom krídle mladučký Abde viac-menej len smerom dopredu (hoci tam si počínal skvele) a to spôsobovalo problémy jednému z našich najslabších hráčov v tomto zápase, stopérovi hrajúcemu na pozícii pravého obrancu – Garcíovi. Slabší deň si vybral aj Depay, hoci to nakoniec, chvalabohu, zachránil víťazným gólom tesne pred koncom stretnutia. Nuž a za desať minút pobytu na trávniku toho Coutinho ukázal viac, ako v desiatich zápasoch predtým. Gólová prihrávka (aj keď gólom neskončila), vybojovaná penalta, premenená penalta a bohovské nožničky nakoniec.


FFO7MvjXEAg_hcEjpeg

zdroj: twitter-fcbarcelona.com


Zhrniem: zápas bol podľa mňa remízový a domáci môžu cítiť výsledkovú krivdu. Vyhralo efektívnejšie mužstvo, šťastnejšie mužstvo. A to sa nám už nestalo dlho.

Priniesol Xavi do tímu šťastie?


FFO3dZ5WUAENdntjpeg

zdroj: twitter-fcbarcelona.com

Priebeh:

90+6' Philippe Coutinho (Barcelona) spálil šancu na gól! Po prevzatí perfektného pasu v šestnástke si našiel priestor na strelu, ale jeho snaha stroskotala na brvne.

90+4' Gól! Philippe Coutinho (Barcelona) poslal brankára na opačnú stranu a pohodlne skóruje z bieleho bodu. Lopta končí v ľavom dolnom rohu bránky.

90+3' Juan Foyth (Villarreal) sa nešetrne hodil pod nohy súpera a nemôže čakať, že sa to zaobíde bez ničoho. Cesar Soto Grado zatiaľ neťahá kartu z vrecka, ale faul odpískal. Pokutový kop. Dobrá šanca pre Barcelona.

90' Dani Raba (Villarreal) predviedol peknú prihrávku do šestnástky so zreteľom nájsť spoluhráča. Súperov obranca ju ale zvládol relatívne v pohode pokryť. Nasleduje rohový kop pre Villarreal.

88' Gól! Memphis Depay (Barcelona) sa vrhol po odrazenej lopte a z vnútra pokutového územia prekonáva gólmana strelou do ľavého dolného rohu siete. 1:2 tak máme ako aktuálny stav nášho zápasu.


FFRfXTgXEAAZSTYjpeg

zdroj: twitter-fcbarcelona.com


84' Precíznu prihrávku si na hranici šestnástky prebral Arnaut Danjuma (Villarreal) a vyslal sľubný pokus. Nanešťastie pre neho, lopta skončila milimetre od pravej žrde.

82' Pervis Estupinan (Villarreal) sa ocitol v sľubnej pozícii po precíznom pase. Vystrelil, ale do dráhy sa mu položil jeden zo súperov a strelu zablokoval.

80' Manu Trigueros (Villarreal) sa predribloval až do šestnástky, ale ako prvý bol pri ňom Marc-Andre ter Stegen a zastavil ho.

76' Gól! Samuel Chukwueze (Villarreal) si vymenil loptu so spoluhráčom na hranici pokutového územia a následne sa mu podarilo zakončiť. Lopta si našla cestu do siete za pomoci pravej žrdi.

75' Manu Trigueros (Villarreal) a jeho výborné spracovanie lopty! Nabehol si na precíznu nahrávku a vystrelil veľmi nepresne vysoko nad brvno. Jeho snaha skončila v zámedzí. Lopta je mimo hracej plochy. Nasleduje odkop od bránky pre Barcelona.

73' Gavi (Barcelona) predviedol prihrávku za obranu do šestnástky a snažil sa tak vytvoriť ideálnu palebnú pozíciu pre spoluhráča. Jeho snahe vystavuje červenú obranca súpera.

Hraničný zákrok v pokutovom území, ale rozhodca nepíska penaltu pre tím Villarreal. Hra pokračuje.

60' Tak toto bolo tesné. Po prihrávke na hranicu šestnástky vystrelil Arnaut Danjuma (Villarreal), ale strela z jeho kopačky preletela centimetre od ľavej tyčky. Lopta je za bránkovou čiarou a Barcelona má odkop od bránky.

56' Memphis Depay (Barcelona) si nabehol na prihrávku na hranicu šestnástky, ale nedokázal vystreliť dostatočne prudko, aby mal Geronimo Rulli s týmto pokusom problémy.

50´ Cesar Soto Grado rozhodca ukazuje do stredu ihriska a gól platí aj po zázname VAR. Frenkie de Jong (Barcelona) môže oslavovať.

49' Radosť hráčov tímu Barcelona môže rýchlo skončiť. Hlavný rozhodca Cesar Soto Grado, chce skontrolovať možný ofsajd cez systém VAR.

49' NEUZNANÝ GÓL! Frenkie de Jong (Barcelona) doslova chrli oheň a síru po tom, ako mu bol pre ofsajd neuznaný gól.

48' Zásah! Frenkie de Jong (Barcelona) bol v správny čas na správnom mieste a odrazenú loptu poslal z vnútra pokutového územia rovno do siete na priebežných 0:1.

44' Arnaut Danjuma (Villarreal) si nabehol na presný pas a sám pred brankárom umiestnil loptu do stredu bránky. Marc-Andre ter Stegen predviedol svoje kvality a štýlovo strelecký pokus zlikvidoval.

Alfonso Pedraza (Villarreal) sa dopustil útočného faulu. Cesar Soto Grado všetko videl celkom jasne a zapískal. Alfonso Pedraza (Villarreal) sa háda ostošesť, ale rozhodnutie arbitra je nemenné.

26' Manu Trigueros (Villarreal) dostáva dobrú prihrávku za hranicou šestnástky, strieľa z veľmi nádejnej pozície, ale triafa iba obrancu súpera.

19' Brilantnú prihrávku dostal Memphis Depay (Barcelona), ale vo veľkej šanci zaváhal. Jeho strela z vnútra pokutového územia minula len o kúsok pravú žrď.

9' Gavi (Barcelona) si našiel utešenú prihrávku vo vnútri veľkého vápna a napriahol k strele. Pokus ale končí iba na pravej žrdi. V tejto chvíli si zrejme vybral svoju dávku smoly.

8' Frenkie de Jong a Memphis Depay (Barcelona) si vymenili loptu a druhý menovaný strieľa z hranice šestnástky. Jeho pokus ale minul tesne ľavú tyčku. Lopta je mimo hracej plochy. Nasleduje odkop od bránky pre Villarreal.

7' Arnaut Danjuma (Villarreal) strieľa spoza pokutového územia, ale jeho pokus je zblokovaný.

5' Abdessamad Ezzalzouli (Barcelona) vyskočil na roh najvyššie zo všetkých a hlavičkuje na bránku. Strela smerovala do horných partií siete, ale gólman ponúkol brilantný zákrok. Lopta sa ocitla mimo hry a Barcelona tak bude zhrávať rohový kop.

4' Abdessamad Ezzalzouli (Barcelona) parádne preloboval obrancov súpera a z behu sa k lopte dostával Memphis Depay. Jeden z obrancov ale ešte zvládol zakročiť a loptu odvrátiť.

2' Sergio Busquets (Barcelona) si pýta pomoc lekárov bolestivým výrazom v tvári. Uvidíme, aké vážne to sním je.

2' Cesar Soto Grado videl faul. Vinníkom je Dani Parejo (Villarreal), ktorý až príliš agresívne išiel po lopte.


FFPQgJkXwAoas-zjpeg

zdroj: twitter-fcbarcelona.com


Zostavy:

Screenshot 2021-11-28 at 12-21-56 VIL 1-3 BAR Villarreal - Barcelona Zostavypng

Screenshot 2021-11-28 at 12-22-47 VIL 1-3 BAR Villarreal - Barcelona Zostavypng

Screenshot 2021-11-28 at 12-23-50 VIL 1-3 BAR Villarreal - Barcelona Zostavypng

Prehľad:

Screenshot 2021-11-28 at 12-26-14 VIL 1-3 BAR Villarreal - Barcelona Prehad zpasupng

Ako vyzeral zápas podľa štatistík:

Screenshot 2021-11-28 at 12-25-14 VIL 1-3 BAR Villarreal - Barcelona tatistikypng


Hodnotenie hráčov:

hráč hodnotenie MEGABARCA.SK známkater Stegen Kľúčová zákrok po tvrdom zakončení súpera, skvelá a presná prihrávka pred gólovou akciou, pokojný s loptou na nohe aj pod tlakom. Sústredený a vyrovnaný. 9Araújo Najlepší hráč na ihrisku. V dobrom ponímaní doslova ako odtrhnutý vagón. Bol všade. Hasil chyby spoluhráčov, vyvážal loptu, tlačil sa v niektorých okamihoch do útoku. Bojoval, ruval sa, povzbudzoval. Skvelý výkon, puyolovský. 10Piqué V súbojoch vo vzduchu si v drvivej väčšine poradil. S rýchlou hrou po zemi mal ale problémy. Domáci vo veľkej rýchlosti menili miesta a vyťahovali stopérov mimo pozície. Tak sme aj inkasovali a bolo to trochu po pozičnej chybe nášho veterána. Inak celkom dobre dirigoval ofsajdovú líniu a pôsobil sústredene. 7García Zlý sen. Aj pre hráča, aj pre fanúšikov. Síce niekoľkokrát úspešne zablokoval strelu domácim zakončovateľom, ale v medzihre a v pozičnej hre to bola katastrofa. Je to čistokrvný stopér a experiment na pravej strane obrany nevyšiel ani náhodou. Nepresnosti, príliš veľa faulov. Slabučké. 3Alba Domáci hráči sa rýchlosťou snažili dostať za chrbát nášho obrancu, ale poradil si. Dozadu fungoval skoro bezchybne. Tak trochu hokejovo pomstil dva tvrdé zákroky domácich na členky našich hráčov a poriadne prebrúsil obidve nohy protivníka. Dopredu sa okrem prihrávky tesne pred gólom príliš nepresadil. 6de Jong Výborný výkon, hoci raz stratil loptu v extrémne nebezpečnom momente v zbytočnom súboji. Inak prihrával a kombinoval. Obrovský akčný rádius. Tvrdý v súbojoch, tvorivý v rozohrávke. Skvelé doplnenie útoky pred strelením gólu. 8Nico Bojovnosť, nasadenie. Ale na čokoľvek iné málo miesta a málo času. Nebol takým dominantným a rozhodujúcim hráčom, ako naposledy. Napriek tomu si odohral svoje a nazbieral určite neuveriteľne veľa skúseností. 6Busquets Po faule na začiatku stretnutia som si myslel, že má po sezóne. Brutálny zákrok nebol odmenený červenou kartou, hoci sa tak stať malo. Inak hlavne v prvej polovici stretnutia umne prenášal hru a poradil si aj s napádaním súpera. Loby za obranu sú novinku v našej hre a asi jediným hráčom schopným takýto typ prihrávky, bol práve kapitán. Slušné. Presvedčivé. 7Gavi Zber skúseností pokračoval. Podržal loptu, rozohral, ponuková činnosť na veľmi vysokej úrovni. Vyspelý výkon, dôsledný a precízny. Viac odvahy v poslednej tretine ihriska, viac pokusov o finálnu prihrávku by sa vyslovene žiadalo. Vplyv na hru tentokrát nebol až taký veľký. 6Depay Jedna šanca, nič. Druhá šanca, nič. Potom dlho ďalšie veľké nič. Nuž a potom BUM-BUM-BUM, rozhodujúci gól. Víťazný a krásny. Nehral dobre, nedarilo sa mu. Ale gól dal, zápas rozhodol. 6Abde Drzáň drzý mladý. Výborný individuálne. Páči sa mu, a to je podľa mňa jednoznačne pokyn trénera, že sa nebojí ísť v súbojoch do rizika a skúša a skúša. Ak z troch pokusov vyjde len jeden, už je nebezpečenstvo. Bez alibizmu, odvážne a priamočiaro. Trochu sa zabúdal pri návrate a nepokrýval nábehy „svojho“ hráča. Naučí sa. 7striedajúci hráči
Dembélé Vidieť tohto hráča pri takej precíznej defenzívnej práci bolo zaujímavým zážitkom. Dopredu sa nedostal skoro k ničomu. Možno mohol prísť o niečo skôr. Aj keď zranenie a riziko… 6Coutinho Takéhoto hráča potrebujeme. S takým výkonom, s takým nasadením. Zamotal hlavu trojici obrancov a tí ho faulovali. Premenil penaltu a definitívne ukončil zápas. A vystrúhal také nožničky, že si jednoducho zaslúžili skončiť gólom. Škoda. 8Mingueza Ach jaj. Veľmi zlé striedanie. Hráč vôbec nenaskočil do zápasu, slabo reagoval na vývoj. Mimo pozície, mimo rytmu. Neobvyklá pozícia, neobvyklý výkon. 3tréner
Xavi Výborne poskladaný základ. Správne reakcie na vývoj. Určite nie som objektívny, ale cítim v tíme jeho rukopis. Hráči si viac dovolia, viac veria, viac ukážu. Po inkasovanom góle sa hlavy okamžite zdvihnú a ide sa ďalej. Psychika je inde, deka je preč. Takže plný počet bodov, síce v eufórii, ale aj tak. 10PRIEMER FC BARCELONA 6,73
FCB TOP: Araújo + de Jong + ter Stegen
FCB TROP: Minqueza + García

Vyjadrenia po zápase:

FC BARCELONA – Xavi

Z čoho vyplývali vaše problémy v dnešnom zápase a čo si myslíš o hre Érica Garcíu proti Gómezovi?

"Villarreal sa na tento zápas pripravil veľmi dobre, narobil nám veľa problémov, keď sme vyvážali loptu. Ale dokázali sme zvládnuť ťažké momenty v koncovke a vďaka pasu Ter Stegena sa nám podarilo prelomiť obranu súpera, ktorý neskôr Depay premenil v gól. Tento zápas nás stál veľa, preto musíme pripraviť viac riešení. Pokiaľ ide o druhú otázku, Abde hrajúci na krídle nám dával v útoku veľmi veľa, ale mal trochu problémy v defenzíve, z tohto dôvodu si Éric musel často poradiť s Gómezom a Pedrazom. Villarreal sa postaral o to, že tento zápas bol veľmi vyrovnaný, je to skvelý tím. Bol to zápas, v ktorom sme až tak nedominovali a možno sme si zaslúžili vyhrať o čosi menej, než v zápase proti Benfike. Ale taký je futbal a vyhrali sme veľmi dôležitý zápas na ťažkom štadióne."

Villarreal sa sťažoval na neodpískanú penaltu po Piquého ruke. Ako táto situácia ovplyvnila priebeh zápasu? Čo sa stalo po konečnom hvizde, keď došlo k hádke medzi trénerskými štábmi?

"Nikdy nebudem hovoriť o práci arbitrov, ich práca je ťažká. Rozhoduje rozhodca a navyše má pomoc od VAR. A na konci zápasu išlo o emócie, nič viac. Nakoniec sme si podali ruky. Všetci chcú vyhrať, je to podstata tohto športu."

Vo všetkých troch zápasoch ste mali v koncovke šťastie. Hovorí sa, že si ho priniesol ty, čo si o tom myslíš?

"Uvidíme, či sa mi ho podarí priniesť aj v nasledujúcich zápasoch. Sú to samozrejme žarty, nie je to otázka šťastia. Druhý gól sme strelili po peknej akcii, ktorú sme si nacvičili. Niekedy sú akcie, kedy je potrebné hrať jeden na jedného s obrancami, vytvárať na nich tlak, až urobia chybu. Pracovali sme na tom. Hrali sme proti ťažkému súperovi, niekedy sme nemohli viesť akcie. Na začiatku zápasu sme však mali šance, ktoré by sme mali využívať, preto môžeme rovnako hovoriť o šťastí aj na strane súpera."

Dnes ste zaznamenali prvé víťazstvo na ihrisku súpera v tejto sezóne, vďaka hre v koncovke. Máš dojem, že mužstvo je v lepšom psychickom stave?

"Myslím si, že hra do konca, viera a tvrdá práca sú všetko štýlom tohto mužstva a ukazuje, že je jednotné. Ak nám to víťazstvo pomôže ešte viac sa psychicky posilniť, o to lepšie. Niekedy neodohráte najlepší zápas, ale najdôležitejšia je výhra."

Čo si myslíš o tom, že hráči oslavovali víťazstvo spoločne a tak nadšene? Kvôli čomu ste sa pohádali s trénerom Villarrealu?

"Ako som už povedal, boli to emócie, potom sme si podali ruky a zaželali si veľa šťastia. Pokiaľ ide o reakciu tímu, takto chutí víťazstvo. Bol to náročný zápas, hrali sme proti skvelému súperovi, preto sú tri body tak dôležité."

V poslednom čase sa veľa hovorí o Ferranovi Torresovi. Myslíš si, že môže zahrať v Barcelone?

"Toto nie je vhodný moment na to, aby sme sa rozprávali o transferoch. Užívame si víťazstvo a sústredíme sa na hráčov, ktorí sú v kádri. Zaslúžili si to."

Jordiho Albu dnes vystriedal Mingueza. Zranil sa?

"Zdalo sa, že už zo seba nemôže dať viac, aj keď tímu chcel za každú cenu pomôcť. Je vzorom, jedným z kapitánov, som s ním veľmi spokojný. Vďaka takýmto hráčom a ich práci toto víťazstvo nie je náhodné."

Doteraz ste mali problémy s efektivitou a dnes ste strelili tri góly. Myslíš si, že odteraz bude pre tím jednoduchšie skórovať a hráči ako Depay si začnú opäť veriť?

"Dnes sme strelili tri góly, ale skutočne sme mohli aj viac. Villarreal je skvelé mužstvo, ale všetky mužstvá dokážu narobiť problémy. Pre dnešných strelcov je tu určite dodatočný stimul, ktorý im môže pomôcť. S prácou mužstva som spokojný."

Dnes bolo viac kontroverzných situácií. Myslíš si, že VAR by mal zasahovať častejšie? Mohla Memphisovi chýbať dôvera zo strany trénera?

"Po prvé, Memphis a iní hráči si musia veriť. O práci rozhodcov som už hovoril. Tie situácie som nevidel dobre a rozhodcovia nemajú ľahkú prácu, preto je dobré, že im pomáha VAR."


FC BARCELONA – García

Dnes bolo potrebné vyhrať na výjazde. Podarilo sa vám to, ale veľmi ste trpeli, však?

"Vedeli sme, že to bude ťažký zápas, čelili sme účastníkovi Ligy Majstrov. Pre bránkou sme mali trochu viac šťastia."

Je to jeden z tých zápasov, ktoré dokážu pozdvihnúť morálku tímu. Bojovali ste do samého konca a zvíťazili ste.

"Najdôležitejšie bolo, že sme dokázali zachovať pokoj v ťažkých momentoch. To bolo kľúčové. Vedeli sme, že Villareal dokáže hrať vysoký presing a získavať loptu. Gratulujem Frenkiemu, Memphisovi a Philippemu, dnešné góly si zaslúžili."

Víťazstvo ste oslavovali ako rodina. Cítite v tíme jednotu?

"Predviedli sme to na ihrisku, spoločne sme tento zápas vyhrali. Tento duel veľmi prežívali určite aj hráči z lavičky. V tomto musíme pokračovať. Sezóna je veľmi dlhá, dnes zahrala táto jedenástka, o týždeň môžu vybehnúť iní hráči."

Pred zápasom proti Betisu máte teraz niekoľko dní voľna. Aké dôležité je dnešné víťazstvo po psychickej stránke?

"Ako som povedal, vedeli sme, že to bude ťažký zápas. Ale psychicky sme boli veľmi silní, preto mám z tejto výhry veľkú radosť."


VILLARREAL CF – Unai Emery

Hodnotenie zápasu

"Som veľmi spokojný s prácou a prístupom tímu. Vyžadovali sme dobrý presing, aby sme získavali loptu vysoko. Na začiatku bolo pre nás ťažké vyladiť našu hru a Barcelona si dokázala vytvoriť nejaké strelecké príležitosti, ale zlepšili sme sa a vytvorili sme si vlastné šance. Zápas bol v prvom polčase pod kontrolou. Druhý polčas začala lepšie Barcelona, ale po jej góle sme dokázali vyrovnať. Potom sme urobili chybu, po ktorej sme dostali ďalší gól. Nebola to hrubá chyba, ale takýto súperi tieto šance nezahodia. Musíme pracovať, aby sme v pokutovom území nerobili také chyby. Odohrali sme však skvelý zápas. Ak by sme strelili gól, jedna z týchto chýb by nás nestála až tak veľa."

Práca rozhodcu

"Dnes sa nám stálo niečo, čo sme nemali v našich rukách a malo to vplyv na výsledok. Niekto nám musí niečo vysvetliť, pretože človek môže mať pocit, že Villarreal nerešpektujú. Takýchto situácií bolo v sezóne už viac ako dosť. Zaslúžime si vysvetlenie. Nerozumiem, prečo obe situácie neboli preanalyzované. Piquého ruka je jasná a chytenie Albiola taktiež. Niekto musí povedať, že to chytenie nestačilo na penaltu. Ale penalta v situácii, kedy lopta smeruje na bránku, je jasná. Piqué zodvihol ruku a zblokoval strelu. Barcelona si možno nezaslúži takéto rozhodnutie, pretože iní si budú myslieť, že má väčšie možnosti ako ostatní, keď sa proti nej neodpíska takýto pokutový kop."

VAR

"VAR to sú ľudia a niekto za to musí prevziať zodpovednosť. Verím vo VAR, ale neviem, kto tam bol a prečo sa neodpískala penalta. Niekto to musí Villarrealu vysvetliť. Rozhodca to nevidí, ale VAR? Pozeral som tú situáciu a povedal som, že sa to odpíska. Dokonca aj o 5 minút neskôr som si myslel, že rozhodca tú situáciu overí, pretože všetci sme to videli takto. A potom tá situácia s Albiom, taktiež nič?"

Pomoc pre všetkých

"Neviem, ako vplyv klubov vplýva na ľudí. Nie je normálne, že VAR v takýchto situáciách nereaguje. Možno zaspal."

Situácia v tuneli po zápase

"Neviem, čo sa stalo. Ľudia boli pobúrení, ale to preto, lebo sme tie situácie videli v televízii a boli jasné. Ak by som bol za VAR, odpískal by som to. V situácii s Piquém však nezareagoval. A potom zasiahol pri situácii s ofsajdom a povedal som si: 'Aha, tu je'."Ako by si tento zápas ohodnotil Ty?Peter Maďar

megabarca.sk

zdroj: laliga.com, sport.sk, marca.com, barcatv.com, flashscore.com